Sigito Danieliaus Dizaino Studija (SDDS) — interjero projektavimo įmonė, kurią įkūrė ilgametę darbo patirtį turintys šios srities profesionalai Sigitas ir Rita Danieliai. Iki tol kaip nepriklausomi dizaineriai ir projektuotojai dirbę kūrėjai yra sėkmingai įgyvendinę ne vieną projektą ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų bei pelnę pripažinimą įvairiuose konkursuose.

Įmonė specializuojasi tiek gyvenamosios, tiek komercinės paskirties interjeruose. SDDS kūrėjų darbai  apima visą įmanomą paslaugų paketą, susijusį su būsto bei visuomeninių patalpų įrengimu — nuo architektūrinių iki spalvinių sprendimų.

Dizainerio pagalba

Profesionalaus interjero dizainerio pagalba gali ne tik padėti išgryninti netikėtus, originalius sprendimus, bet ir taupyti jūsų laiką ir bei racionaliai paskirstyti finansinius išteklius.

Interjero studija „SDDS“ padės išvengti brangių klaidų ir nepasiklysti galimybių gausoje. Pasitelkę spalvų, šviesos bei proporcijų harmoniją, profesionalūs kūrėjai atskleis erdvės ir joje apgyvendintų daiktų vertę. Studijos kūrėjų veikla pagrįsta pagarba klientui ir jo poreikiams, žiniomis ir įsipareigojimu aplinkai.

Dizaino projektas

Interjero architektas (dizaineris) nėra tas žmogus, kuriam paliekamas vien baigtinis darbų etapas — „aprengti“ būstą vienokiu ar kitokiu rūbu. Pradėję planuoti savo gyvenamąją erdvę nuo pat pamatų išvengsite beprasmės laiko gaišaties ir neprognozuotų problemų, kai norint įgyvendinti visus sumanymus tenka griebtis neišvengiamų gudrybių — maskuoti nepageidaujamus elementus ar net imtis griovimo, perplanavimo darbų. Sėkmingiausi projektai gimsta interjero dizaineriui bendradarbiaujant su užsakovu generuojant pirmas  idėjas iki galutiniu sprendimų.

Į viršų